Володимир Кличко нокаутував Кубрата Пулєва (ВІДЕО)
16.11.2014 11:58
Чемпіон світу за чотирма версіями в суперважкій вазі Володимир Кличко впевнено нокаутував непереможного досі болгарина Кубрата Пулєва. Українець достроково завершив бій у 5-му раунді.

Після обіцянки Пулєва завершити еру Кличків, болгарин активно почав бій в Гамбурзі на арені О2 і дуже швидко пробив захист українця, тим самим лише розсердивши Володимира.

Кличко взяв невеликий перепочинок і двічі протягом 30-ти секунд лівим боковим відправив суперника в нокдаун. У другому раунді Володимир свідомо не став форсувати події і трохи заспокоїв бій.

У наступній трихвилинці Володимир знову відправив Пулєва в нокдаун, але рефері дав продовжити поєдинок після удару "Сталевого молота" правою, яким він залишив на обличчі болгарина розсічення.

Надалі рубка продовжилася - Пулєв не дозволяв Кличку традиційно тримати суперника на дальній дистанції, намагаючись гостро контратакувати, іноді навалюючись на українця всім тілом у клінчах.

Поєдинок завершився в 5-му раунді, коли Кличко смачно влучив у голову Пулєву найпотужнішим лівим боковим, остаточно відправивши Кубрата в нокаут.

Ця перемога стала для Кличка 63-ю в кар'єрі, і 53-й раз бій завершився технічним нокаутом.

Володимир Кличко після перемоги над Кубратом Пулєвим сказав, що присвячує перемогу усім тим, хто бореться за волю і незалежність України. "Нам усім останнім часом важко. Я присвячую перемогу усім українцям. Слава Україні!", - сказав переможець.

Джерело: http://gazeta.ua/
Фото: http://korrespondent.net/

Теги: Кубрат Пулєв, Володимир Кличко, Бокс


Читайте також:
Коментарі
avatar