У Винниках відбувся концерт "Ми йдем за Вкраїну воювати" (ВІДЕО)
17.11.2014, 17:28
У неділю, 16 листопада, в КЦ "Дозвілля" відбувся патріотичний концерт "Ми йдем за Вкраїну воювати", організований "Золотою молоддю Винник" та Школою мистецтв м. Винники.

Перед глядачами, які цього дня зібралися у залі, виступали Народний хор "Воскресіння" (художній керівник Ярослав Харун), хор учнів молодших та старших класів Школи мистецтв м. Винники (керівник Ірина Самбур, концертмейстер та автор пісні Олександр Албул), ансамбль скрипалів "Елегія" (керівник Віра Гураль, коцетртмейстер Марія Іванецька), оркестр вчителів Школи мистецтв м. Винники, патріотичний вірш прочитала Анастасія Штурмак (Будинок дитячої та юнацької творчості, директор Ольга Соколик).

Велике задоволення глядачі отримали від виконання пісень солістами Марком Яценко, Наталією Воробей, Романом Лисенко та Богданом Шустером. Особливих гучних овацій залу удостоїлися Наталія Воробей, яка дебютувала в ролі соліста.

Як повідомив сайту Винники Plus Богдан Шустер, під час концерту "Ми йдем за Вкраїну воювати" винниківчанами було пожертвувано 1 850грн.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: патріотизм, концерт, кц Дозвілля

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...