Після засідання громадської ради Олексій Дегтяренко був цілий і неушкоджений (ВІДЕО)
19.11.2014, 23:09
Заступник голови громадської ради при Винниківській міськраді, місцевий бізнесмен Ярослав Семенюк заявив, що не бив активіста ГО «Допомога армії України» Олексія Дегтяренка.

Як повідомляє Володимир Почаєвець на своїй сторінці у Facebook, про це Семенюк заявив 14 листопада на прес-конференції.

Ярослав Семенюк заявив, що під час прес-конференції за участю Олексія Дегтяренка була озвучена неправдива інформація про те, що у Винниках побили волонтерів, які ініціювали виділення землі для бійців АТО. Насправді на засіданні громадської ради не розглядалося питання щодо виділення ділянок бійцям АТО, оскільки для цього у Винниках створена і діє спеціальна комісія з депутатів, членів громадської ради та самих бійців.

Водночас Семенюк підтвердив, що на засідання громадської ради прибув Олексій Дегтяренко і між ними стався словесний конфлікт.

«Дегтяренко називав нас, місцевих, придурками. Я йому так хотів в рило дати. Але промазав. Він пацан з глянцевого журналу. Йому це все нарисували, дали укольчик – морда напухла. Він пішов в райвідділ. Там, як дівчина, непритомнів. Якби я йому попав – йому би башка відлетіла», – заявив Ярослав Семенюк.

У свою чергу депутат Винниківської міськради Володимир Почаєвець повідомив, що після засідання громадської ради Олексій Дегтяренко давав інтерв’ю журналістам і був цілий і неушкоджений. На підтвердження цьому на прес-конференції було продемонстровано відео.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Олексій Дегтяренко, Ярослав Семенюк, Василь Констатюк, Володимир Почаєвець, прес-конференція

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...