Ще один винниківчанин пожертвував автомобіль на потреби АТО
24.11.2014, 12:17
"Золота молодь Винник" закликає винниківчан долучитися до наповнення бусів, які активісти Золотої молоді Винник 20 грудня особисто доставлять на Схід. Два з трьох бусів залишаться для наших захисників.

Про це пише на своїй сторінці у Facebook Богдан Шустер і повідомляє, що у неділю, 23 листопада, в церкві під час збору коштів, підійшов винниківчанин Степан Оліяр, який вирішив віддати на потреби АТО автомобіль марки УАЗ. Як повідомлялось раніше, винниківчанин Михайло Барбарич передав на потреби АТО власний автомобіль - бус Nysa.

Активісти закликають винниківчан долучитися до наповнення вже трьох автомобілів, два з яких залишаться з доброї волі винниківчан для наших захисників.

Кожного дня активісти "Золотої молоді Винник" з 18.00 до 19.00 чекатимуть ваших пожертв в хатині біля храму Івана Хрестителя.

Скриньки для пожертв постійно знаходяться біля ринку, Медіа-центру і біля храму Івана Хрестителя.

Дітей і школярів просять приносити свої листи і малюнки для вояків.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Богдан Шустер, пожертва, волонтери, Степан Оліяр, Золота молодь Винник, автомобіль, Михайло Барбарич

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...