Конькова назвали нелюдом, інквізитором і зрадником
24.11.2014 18:56
Екс-президент ПФЛ Мілетій Бальчос (фото) на своїй сторінці у Facebook в жорсткій формі відреагував на інформацію про те, що президент ФФУ Анатолій Коньков проігнорував зустріч з УЄФА і РФС по «кримського питання».

"Дізнався, що Коньков був запрошений листом від УЄФА на зустріч в Ньоні з робочою групою УЄФА і ФІФА та представниками РФС для обговорення "кримського питання", що відбулася 19 листопада, - пише Мілетій Бальчос у своєму Facebook. - Як нам відомо, пан Коньков, або будь-який інший представник від ФФУ, були відсутні на цій зустрічі. Ця, з дозволу сказати, "людина" навіть не змогла повідомити своєму найближчому оточенню про лист-запрошення з УЄФА і також не повідомила УЄФА про свої дії.

Вибачте, не вистачає слів, щоб висловити ставлення до вчинку цього інквізитора українського футболу. В Україні - війна з "рашизмом", щодня кращі сини нашої Батьківщини віддають життя за свободу і незалежність України, за мир і спокій кожного з нас, зокрема і зрадника Конькова. Так, саме зрадника. Його дії є фактом зради національних інтересів українського народу, зради українського футболу, зради пам'яті жертв Майдану та війни з "рашизмом".

Слухай, нелюде, інакше тебе, Коньков, називати не можна: ти повинен усвідомити, що твій вчинок - останній цвях у ... сміттєвий бак ... Твоє місце тільки там, іншого ти не заслуговуєш", - написав Бальчос.


Теги: РФФ, ПФЛ, Мілетій Бальчос, уефа, Анатолій Коньков, ФФУ


Читайте також:
Коментарі
avatar