До Львова їде Руслана, щоб згадати зі студентами розгін Майдану
25.11.2014 15:45
У четвер, 27 листопада, активна учасниця Євромайдану, співачка Руслана Лижичко зустрінеться зі студентами Українського католицького університету у Львові. Разом з ними згадуватиме жорсткий розгін Майдану в ніч з 29 на 30 листопада. Про це повідомляє Львівський портал, посилаючись на повідомлення прес-служби УКУ. 

«Цього тижня, 27-го листопада, я спеціально приїду до Львова для того, щоб провести зустріч зі студентами в УКУ. Хочу поспілкуватися з ними, почути їхні думки і поділитися власним досвідом. По великому рахунку, студентство народило Майдан. Це їх час і це їхня країна. Наша бесіда буде не лише про те, що було, але і про те, що на нас чекає, – яку нову країну ми будуємо і як», – зазначила Руслана.

Співачка зізналася, що ніч розгону студентів на Майдані та інші події після цього змінили її життя, змусили по-іншому дивитись на речі та по-іншому розставляти пріоритети. «Я присвятила рік громадський діяльності, виконуючи свій обов`язок перед країною. Я спілкувалася з багатьма людьми, побувала в багатьох країнах, приєдналася до численних громадянських ініціатив. Все це для того, щоб донести правду про Україну та укріпити її позитивний образ у свідомості людей. На запрошення Українського католицького університету я взяла участь у низці благочинних заходів в США та Канаді і пройнялася атмосферою єдності і справжнього взаєморозуміння. Я відчула, що хочу зібратися на Майдані, щоб згадати ту ніч мирного студентського протесту, який був жорстоко розігнаний», – наголосила Руслана.

Зустріч зі співачкою відбудеться о 17 годині в Трапезній Академічного корпусу УКУ, що по вулиці Козельницькій, 2а.

Після Львова Руслана планує зустрітися зі студентами Києво-Могилянської академії, а в ніч з 29 на 30 листопада буде на Майдані Незалежності, де відбуватиметься акція на згадку про подію минулого року.

На фото: Руслана Лижичко та Олег Панас (листопад 2013 р.)


Теги: річниця майдану, студенти, руслана


Читайте також:
Коментарі
avatar