Завтра у Львові покажуть фільм «Сильніше, ніж зброя» (ВІДЕО)
29.11.2014 18:22
Завтра, 30 листопада, у Львові в кінотеатрі "Кінопалац" (вул.Театральна, 22) відбудеться прем`єрний показ фільму про Революцію гідності - «Сильніше, ніж зброя».

«Сильніше, ніж зброя» перший повнометражний документальний фільм #BABYLON`13. Починається він першим грудням і закінчується кадрами війни - з донецького аеропорту. Фільм зробили кінематографісти і волонтери з об`єднання "Вавилон 13", які знімали Майдан від початку й до кінця, а зараз працюють на Сході України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі об’єднання.

«Сильніше, ніж зброя» це наша з вами історія, яка обпалює серця. Згадуючи події та людей, які з часів Євромайдану до війни на Сході будують нову Україну. «Сильніше, ніж зброя» показує еволюцію українських реалій від стихійної спроби захоплення Адміністрації Президента 1-го грудня до кривавих боїв у руїнах донецького аеропорту. Він надасть глядачеві можливість заново відчути піднесення і розпач як майдану, так і війни на сході України», - йдеться у повідомленні.

У прокат документальний фільм "Сильніше, ніж зброя" потрапить у січні. Поки що заплановані одноразові прем`єри у 25-ти містах України.

Джерело: http://portal.lviv.ua/

Теги: #BABYLON13, майдан, Сильніше, ніж зброя, фільм, прем'єра, революція гідності


Читайте також:
Коментарі
avatar