На ярмарку у Винниках зібрали більше 11 тисяч гривень для українських воїнів
30.11.2014, 23:01
У неділю, 30 листопада, за ініціативи педагогічного колективу ЗОШ "Берегиня", учнівського самоврядування та батьківського комітету школи, у Народному домі м. Винники відбувся благодійний ярмарок "Від серця до серця" на падтримку воїнів АТО.

Як повідомляє Богдан Шустер на своїй сторінці у Facebook, за ручні роботи і випічки від учнів ЗОШ "Берегиня" винниківчани пожертвували 11 383 гр. Також на ярмарку було зібрано теплі речі, медикаменти і продукти.

Захід розпочався спільною молитвою отців винниківських храмів. Пізніше гості ярмарку мали змогу подивитись виступи ансамблю "Винниківчани" та вихованців ЗОШ "Берегиня" і Народного дому.

Усім людям доброї волі, всім учням, учасникам ярмарку, педагогам і батькам подякувала один з головних організаторів, член батьківського комітету - Марія Чередніченко.

За зібрані кошти будуть закуплені найнеобхідніші речі для українських воїнів і разом з продукцією, яка була зібрана під час ярмарку будуть передані активістам Золотої молоді Винник, які доставлять пожертви винниківчан безпосередньо на фронт в руки солдатам.

Слава Україні! Спільними зусиллями ми досягнемо цілковитої перемоги!

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Богдан Шустер, Берегиня, благодійність, народний дім, допомога армії, Від серця до серця

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...