З 1 грудня «Львівобленерго» хаотично вимикатиме світло
01.12.2014 15:57
29 листопада 2014 року ПАТ «Львівобленерго» у складі інших енергопостачальних компаній отримало розпорядження Державного підприємства НЕК «Укренерго» про запровадження з 07:00 год. 01 грудня 2014 року графіків обмежень до потужності та енергії в повному обсязі.

Про це інформує відділ корпоративних зв’язків ПАТ "Львівобленерго", пише Львівський портал.

Станом на 29 листопада 2014 року склалась загроза збереження збалансованої цілісності Об’єднаної енергосистемі України у зв’язку з аварійним вимкненням енергоблоку Б-3 потужністю 1000 мегават (МВт) на  Запорізькій АЕС і, як наслідок, виникнення дефіциту потужності,  який  не покривається, йдеться в повідомленні.

Графіки обмеження потужності (ГОП) забезпечуються підприємствами-споживачами шляхом обмеження потужності споживання на підприємницьку діяльність та власні потреби згідно з попередньо розробленими ГОП, які погоджені Держенергонаглядом та облдержадміністрацією Львівської області. 

Запровадження ГОП здійснюється за повідомленням підприємств-споживачів ПАТ «Львів-обленерго».

У зв’язку із ускладненням ситуації з дефіцитом потужності в об’єднаній енергосистемі України 01 грудня 2014 року о 09:10 год. за розпорядженням  диспетчера центральної диспетчерської служби західної енергосистеми ДП НЕК „Укренерго” запроваджено в дію графіки аварійних вимкнень (ГАВ) ПАТ «Львівобленерго» у місті Львові та всіх районах області з 1 до 4 черги сумарною потужністю 64 МВт.   

Станом на 10:46 год. запроваджено в дію наступну 5 чергу графіку аварійних вимкнень у зв’язку із збільшенням дефіциту потужності у Львівській області до 77 МВт.   

Припинення дії графіків аварійних вимкнень буде здійснено за спеціальнтм розпорядженням ДП НЕК „Укренерго” після входження Львівської області в доведений ліміт потужності споживання — 773 МВт.     

Графіки аварійних вимкнень щорічно складають і запроваджують згідно з „Інструкцією про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання”, затвердженою наказом №456 Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 23.11.2006 року.

Графіки аварійних вимкнень ПАТ «Львівобленерго» з 01 жовтня 2014 року до 01 жовтня 2015 року погоджені Держенергонаглядом та облдержадміністрацією Львівської області. 

Фото: http://www.rivnepost.rv.ua/

Теги: Львівобленерго, економія, вимкнення, електроенергія, електропостачання


Читайте також:
Коментарі
avatar