УДАРівці допомагають у відновленні Народного дому у Винниках (ВІДЕО)
08.12.2014 16:58
У Винниках активісти УДАРу допомагають зберегти та відремонтувати Народний Дім. Про це розповів керівник громадської організації «Максимус», активіст політичної партії УДАР Ігор Жуковський.

Зокрема, ударівець відзначив, що небайдужі винниківчани уже довгий час докладають великих зусиль для того, щоб зберегти для громади Народний дім.

«Мешканці Винник зуміли домогтись, щоб рішенням міської ради за приміщенням Народного дому була закріплена земельна ділянка. Таким чином ми не дали її продати або ж віджати за безцінь комусь. Уже кілька разів проводився ремонт даху приміщення, а в у листопаді цього року за власні кошти ми відремонтували дві пічки в залі що дало можливість проводити тренування борців, та проводити ярмарки для воїнів АТО», – розповів Ігор Жуковський.

Також, ударівцеь наголосив, що ще в 2011 році, за власні кошти небайдужих містян було зроблено проект реконструкції народного дому в якому передбачено ігровий зал для гри у баскетбол, футбол, гандбол; борцівський зал; боксерський зал; музей спорту м. Винники; роздягальні, душові, тренерські кімнати.

«Також у нас є домовленості з власниками магазинів будматеріалів про допомогу матеріалами при будівництві спортзалу та домовленість з Федерацією вільної та жіночої боротьби України про максимальну допомогу та , у майбутньому, долучення приміщення до тренувального процесу національної збірної вільної боротьби», – повідомив активіст.

Джерело: http://lviv-udar.com/

Теги: винниківчани, Удар, народний дім


Читайте також:
Коментарі
avatar