«Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» розпочало реалізацію проекту RESPECT
10.12.2014 13:57
З 1 вересня 2014 року Львівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» за підтримки Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров'я Львівської міської ради успішно розпочало реалізацію проекту RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов'язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах на території м.Львова». Ідея цього проекту виникла не випадково, а  власне як цілком логічне продовження досліджень «Показник рівня стигми ЛЖВ» у 2010 та 2013 роках.

Метою проекту RESPECTє: розробка та впровадження політик і практик, дружніх до представників ГНР і ЛЖВ, у медичних закладах; розробка, пілотування та інституалізація тренінгових модулів, з врахуванням гендерного фактору, для медичних працівників, спрямованих на попередження та зменшення СіД, пов’язаної з ВІЛ, до представників ГНР і ЛЖВ, у медичних навчальних закладах з до- та післядипломної підготовки та підвищення кваліфікації лікарів і медичних сестер у пілотних регіонах; підвищення спроможності Мережі ЛЖВ та її партнерів з впровадження – НУО у роботі над подоланням СіД до представників ГНР у медичних закладах, а також інституціалізації зусиль, спрямованих на зменшення СіД.

В межах проекту заплановано провести тренінги для 720 медичних працівниківшести пілотних закладів міста Львова, а   саме: Львівського обласного клінічного наркологічного диспансеру, КЗ ЛОР Львівського регіонального фтизіопульмонологічного лікувально-діагностичного центру, Обласногошкірновенерологічного диспансеру №1, Комунальної 2-ї міської поліклініки, Пологового будинку №1 та Пологового будинку 3-ї міської клінічної лікарні. Однією з основних цілей тренінгів є сформувати толерантне ставлення до пацієнтів, які живуть з ВІЛ/СНІДом та представників груп найвищого ризику.Організатори проекту у м. Львові відчувають значну підтримку від Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації та Управління охорони здоров'я Львівської міської ради.

З урахуванням вже проведених трьох тренінгів, вважаємо за необхідне відзначити значний поступ в досягненні цілей та завдань тренінгу. Висококваліфікованим тренерам, які працюють у  проекті,протягом дев’яти годин тренінгу вдається цілком змінити відношення та значно підвищити толерантне ставлення медичного персоналу до ЛЖВ і представників ГНР.


Теги: ВІЛ, Всеукраїнська Мережа ЛЖВ, СНІД, акція, благодійність


Читайте також:
Коментарі
avatar