Учні Винниківської школи-інтернату відвідали Гарнізонний храм
10.12.2014, 15:54
У суботу, 6 грудня 2014 року, учні 7-го класу Винниківської санаторної школи-інтернату завітали до Гарнізонної святині свв. апп. Петра і Павла. Про це повідомляє petrapavla.org.ua.

В часі відвідин храму, школярі передали на потребу військових у зоні АТО 620 гривень, які зібрали серед учнів класу. Також вихованці передали військовим капеланам власноруч виготовлені листи для захисників Батьківщини.

У свою чергу, військові капелани: бр. Мирон Горбовий та бр. Юрій Балух провели для школярів екскурсію військовою святинею, ознайомили вихованців інтернату з історією храму.

Повідомляємо, що школярі та студентська молодь в різний спосіб підтримують військових: листами, плетінням чоток та стрічок, виготовленням картин та іншим. Проводять ярмарки та флешмоби на допомогу українській армій. Хочемо додати, що це хороший виховний момент та розуміння відповідальності за долю людей та України.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: інтернат, школа, гарнізонний храм

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...