В Росії готуються до часів, коли за долар даватимуть більше 100 рублів
16.12.2014 15:12
Російські банки активно закуповують п’ятизначні табло для пунктів обміну валют. Перші замовлення нових вуличних табло для обмінників почали робити банки, які працюють з обміном валют у роздріб.

Нинішні вуличні табло, на яких показуються курс обміну, є чотиризначними і не зможуть відобразити курс, що перевищує 99,99 рублів. П’ятизначне табло містить три знака до коми і два після, цитує російську газету "Известия" телеканал новин 24,

Одним з обмінників, які зробили нове замовлення, став пункт банку "Стар Альянс" на Жовтневому Полі.

Ми оформили замовлення, але зміна чотиризначних індикаторних табло почнеться тільки після того, як євро досягне позначки в 100 рублів,
— повідомили в обміннику.

У компаніях-виробниках підтверджують інтерес банків до зміни табло. В "РОСТ-електро" кажуть, що попит спостерігається останні два місяці, в компанію надходить по 6-7 замовлень на місяць. В "Русімпульс проект" заявили, що одним із замовників п’ятизначного табло для установки в офісах, де відображається широкий спектр валют, став "Россельхозбанк".

Нагадаємо, курс рубля по відношенню до долара з початку року впав з 33 до 66, євро – з 45 до 83. Видання також зазначає, що всі провідні банки Росії відмовилися давати свої прогнози щодо курсу рубля навіть на найближчу перспективу.

Фото: http://izvestia.ru/

Теги: курс валют, обмінник, рубль, Росія


Читайте також:
Коментарі
avatar