В українських ЗМІ почалася інформаційна атака проти гривні
17.12.2014, 18:48
Від учорашнього вечора в українських інтернет-виданнях, а також у повідомленнях солідних інформаційних агентств почали з'являтися новини із неправдивими курсами валют на вітчизняній міжбанківській біржі. Про це повідомляє ТСН.

У фейкових новинах ідеться про те, що долар США на міжбанку, мовляв, злетів до 20-21 гривні, а євро - взагалі до 24-25 гривень. Гривня сравді переживає не найкращі часи, проте вона ще настільки не впала. Насправді ж курс долара на українському міжбанку становить 16,15/16,55 грн (станом на 16:00 сьогоднішнього дня), а євро - 20,15/20,61 грн.

Ще вчора подібні новини із завищеними курсами валют можна було назвати редакційною помилкою. Проте, враховуючи вже тенденцію із появою неправдивих новин про валютний ринок, це може бути не що інше, як спланова акція, аби посіяти паніку серед українців. На зразок тієї, що нині вирує в Росії, коли люди посеред ночі змітали в магазинах продукти і техніку. 

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: євро, валюта, курс валют, долар, гривня, банк

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...