Сьогодні пластуни передали Львову Вифлеємський вогонь
17.12.2014, 19:04
Сьогодні на площі Ринок перед Ратушею пластуни передали Львову Вифлеємський вогонь миру.  Про це повідомляє Львівський портал.

Вогонь миру розмістили у холі Ратуші, де він буде до січня 2015 року, щоб усі охочі могли запалити від нього свічки та принести Вифлеємський вогонь додому.

«Ми дуже сподіваємось, що цьгорічний Вифлеємський вогонь миру буде мати ще додаткове значення для всіх українців. Якщо раніше це було лише тепло різдвяних свят, зараз ми вкладаємо в нього більший зміст. Це те, довкола чого може об’єднатись вся Україна», – розповіла представник Пласту Христина Бліновська.

Вифлеємський вогонь вже помандрував на Схід країни до вояків, які захищають незалежність України, а також буде поширений серед вірян міста, області та всієї держави.

Перенесення Вифлеємського Вогню Миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Вперше Вогонь до України потрапив ще 1992 року, але як приватна ініціатива окремих пластунів.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: пластуни, Вифлеємський вогонь, Пласт

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...