Семенченко: Йти на фронт мають ті, хто дійсно хоче захищати свою країну
23.12.2014 12:38
Воювати мають добровольці, люди які дійсно мають власну мотивацію йти на фронт. Про це заявив член фракції "Об’єднання "Самопоміч", перший заступник Комітету з питань національної безпеки і оборони, комбат батальйону "Донбас" Семен Семенченко, коментуючи початок четвертої хвилі мобілізації.

Для тих громадян, які не хочуть йти на фронт, варто розглянути можливість запровадження закордонної практики, як, наприклад, це є у США, сплати внеску у спецфонд. Ці кошти тоді використовувати на підвищення соціального забезпечення тих, хто воює, на допомогу пораненим військовим, протезування, виплати сім’ям загиблих, - зазначив він.

Депутат наголосив, що така практика дозволить отримати більш мотивований склад армії та знизить корупцію у військкоматах.

"Таким чином, люди які вважають, що більше користі принесуть, перебуваючи у тилу, зможуть підтримувати обороноздатність фінансово. І ці кошти будуть спрямовуватися на потреби війська, а не у кишені працівників військкоматів", - цитує Семенченка Канал новин 24.

Фото: http://www.hromadske.tv/

Теги: мобілізація, добровольці, Семен Семенченко, армія


Читайте також:
Коментарі
avatar