Ніщо і ніхто не зможе перешкодити мені любити Україну, - російський коментатор
25.12.2014 15:59
Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов висловився щодо дій президента України та заявив про толерантне ставлення до внутрішніх справ пострадянських країн.

"Порошенко намагається припинити війну. Війна - це трагедія, гинуть прості люди, гинуть солдати. Той, хто взяв зброю в руки, знає ціну питання, він у цей момент погодився померти. Саме тому мене так обурила поведінка так званого актора Пореченкова. Актор Пореченков влаштував флеш-моб, знаючи чудово, що його товста дупа повернеться в Росію і буде тут у безпеці.

Син Порошенка у Верховній Раді? Я, звісно, не знайомий з молодшим Порошенко, не знаю, чим він буде важливий і адекватний як депутат. Але нічого страшного в тому, що син президента засідає в Раді, немає. Проблема Олександра Януковича була не в тому, що він був при владі. А в тому, що він займався рекетом. Під прикриттям свого тата. Дуже сумніваюся, що сім'я Порошенка ризикне займатися тим же самим.

Найголовніше: на відміну від нашого сучасного журналістського співтовариства, я залишаю за країнами право робити те, що вони вважають за потрібне. Якщо Естонія вважає, що Бронзовий солдат повинен бути кудись перенесений, то це їхня справа. Не повинен сидіти Михайло Леонтьєв, Володимир Соловйов або Аркадій Мамонтов і розповідати, що їм робити - це не їхня країна, що не їхні проблеми. Це не заважає мені з'їздити в Львів і не зустріти там ніяких бандерівців.

Ще раз: ми завжди будемо братами. Ніщо і ніхто не зможе перешкодити мені любити Україну", - цитує Андронова Футбол 24.

Фото: http://dynamo.kiev.ua/

Теги: Пореченков, телекоментатор, журналіст, Олексій Андронов, війна


Читайте також:
Коментарі
avatar