Весна цього року не прийде до середини квітня, а літо буде довгим і дощовим
05.01.2015, 12:13
У новому 2015 році експерти обіцяють, що зима буде сніжною і затягнеться до Великодня. Сильні морози та снігопади пройдуть в кінці січня і початку лютого, та будуть короткочасними - до тижня в місяць.

Спираючись на дані кліматологів, метеорологів і народних метеорологів, весна очікується прохолодна, дощова і пізня, навіть на початку квітня прогнозуються заморозки. Зате літо триватиме 4,5 місяці - з травня по 15 вересня.

Щоравда, погода буде мінливою, жаркий час буде чергуватися з дощами і прохолодою. Перша половина вересня буде по-літньому теплою. А з 27 вересня погода різко зміниться на осінню: сильні зливи, шквальний вітер.

Перші заморозки у повітрі почнуться в середині жовтня, на ґрунті - з 13 листопада. Перші морози - з 24 листопада, а перший сніг піде на початку грудня. Також експерти прогнозують Україні хороший урожай - погода буде цьому сприяти.

Джерело: http://tsn.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: сніг, Погода, мороз, дощ, весна, гідрометцентр

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...