В Європарламенті пропонують включити ЛНР і ДНР до терористичних організацій
13.01.2015 14:54
У Європарламенті пропонують включити так звані «Донецьку і Луганську народні республіки» до переліку терористичних організацій.

Про це йдеться у проекті резолюції щодо ситуації в Україні, яку підготувала політична група Європейських консерваторів і реформістів (ECR), повідомляє Укрінформ.

«Європарламент вкотре закликає Раду ЄС включити так звані Донецьку і Луганську народні республіки до списку терористичних організацій», - йдеться у проекті документу від ECR, який є у розпорядженні Укрінформу.

Депутати також пропонують суворо засудити Росію за ведення «неоголошеної гібридної війни проти України із застосуванням регулярних російських збройних сил та через підтримку незаконних збройних формувань».

«ЄП наголошує, що дії Росії проти України становлять акт агресії», - наголошується у проекті резолюції.

Окрім цього Європейські консерватори і реформісти закликають країни-члени і Європейську службу зовнішньої діяльності посилити санкції проти РФ, запровадити військове ембарго з метою запобігання співробітництва з російською стороною в оборонному секторі, включаючи космічні технології.

«Європарламент пропонує країнам-членам надати військову і технічну допомогу Збройним Силам України задля підвищення їхньої бойової готовності та спроможностей», - йдеться у проекті документу.


Теги: ЛНР, ДНР, тероризм, Європарламент


Читайте також:
Коментарі
avatar