Під донецьким аеропортом стався епічний бій з десятками танків і артилерійськими дуелями (ВІДЕО)
18.01.2015 11:42
Один з найбільш запеклих боїв за останні місяці відбувся вчора біля донецького аеропорту. Українські десантники за підтримки добровольчих батальйонів прокладали "дорогу життя» до аеродрому з декількох напрямків, йдеться в сюжеті ТСН.

Десять українських танків Т-64 під вогнем ворожих "Градів» проривалися до аеронавігаційної башні, а звідти - в монастир, де засіли сепаратисти. Задача: вибити бойовиків, щоб "кіборгам» легше "дихалося» в самому аеропорту.

Маневри бронемашин підтримували міномети. Десантників прикривали угруповання з Пісок. У бою застосовувалося все, що тільки є у бійців і що може стріляти.

У район будинків-близнюків у Донецьку сепаратисти підтягнули декілька "Градів". Вони хотіли випалити землю навколо аеропорту - знищити українських десантників. Бійці "Правого сектору" вже навіть не ховаючись, викотили на відкрите поле свою єдину цілу "рапіру." Часу на маскування не було, били прямою наводкою, головне - встигнути.

Артилерія бойовиків почала працювати з боку Макіївки. Снаряди лягали густо, але не дуже точно.

Тим часом в Авдіївці загорівся завод-гігант - коксохімічний комбінат. Коксовий цех був зруйнований, троє робітників поранені.

Напружений бій на підступах до аеропорту тривав дві години, десантники натрапили на потужну фортифікацію з боку бойовиків. Командування відправило на допомогу ще кілька танків і солдатів.

Джерело: http://inforesist.org/

Теги: ато, Десант, ЗСУ, донецький аеропорт, батальйон, наступ, Танк


Читайте також:
Коментарі
avatar