Українські партизани ліквідували генерал-майора ЗС Росії Петра Павлова
20.01.2015, 13:08
Донецька група українських партизан "Тіні" організувала засідку на патруль російсько-терористичних військ в передмісті Донецька. В результаті - знищений генерал-майор ЗС РФ Петро Павлов. Про це у Facebook повідомляє Олександр Гладкий.

«За Волноваху! За погибшую 14-летнюю украинку! Донецкая группа партизан «Тени» организовав засаду на патруль полицаев в пригороде Донецка, не рассчитывала на такую удачу. Захватив в плен троих полицаев, двое полицаев были просто «орки» и были расстреляны на месте, третьим оказался: Павлов Пётр Геннадьевич. Генерал майор ВС РФ. Оперативное управление Вооружёнными Силами. За свою жизнь и свободу он предложил «Тени» один миллион долларов. Ответ «Тени» — «…Родина не продается!» - йдеться в повідомленні.

За даними Гладкого, це другий генерал ЗС Росії, знищений загоном "Тіні". Перший був ліквідований 16:11:14 р. в Тельманове (Андрейченко С.).

Крім того, згідно з повідомленням, 18 січня в н.п. Тельмоново група донецьких партизан "Тіні" спровокувала бій між терористами ЛНР і ЗС РФ. "У "мінус" - 30 поліцаїв і 10 чеченців" - підсумував Гладкий.

За його даними, 19 січня о 4:00 год. на блокпосту н.п. Саханка партизани вбили трьох французьких найманців-інструкторів.

Джерело: http://inforesist.org/

Фото: http://www.theinsider.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Олександр Гладкий, ато, бойовики, Петро Павлов, партизани

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...