Як Винниківська міська рада розвиває інфраструктуру міста
23.01.2015 13:39
21 січня на офіційному сайті Винниківської міської ради у статті «Затишного дому» без дитячого садочка» була опубліковина інормація про те, як старший менеджер ЖК «Затишний дім» Дмитро Акуліч прокоментував ситуацію з обговоренням у ЗМІ та соцмережах будівництво багатоповерхівок у Винниках.

Не будемо зараз давати оцінку коментарю менеджера будівельної організації. Від редакції сайту Винники Plus хочемо звернути увагу на одну цитату з цього коментаря.

Поки готувався наш матеріал текст на сайті ВМР вже змінився. Зараз дана цитата звучить так:

"Ми не уявляємо справді «Затишного дому» без дитячого садочка та всієї необхідної соціальної інфраструктури на прибудинковій території забудови"

На сторінці міської ради у Facebook розміщений ще незмінений текст (скріншот зі сторінки можна переглянути нижче):

"У вартості квадратного метра нашої забудови, яка до речі є чи не найдемократичнішою на Львівщині, вже закладено відповідні видатки на соціальну складову"

Питань до забудовника ніяких не має. Все правильно, майбутніх клієнтів він обіцяє забезпечити відповідною інфраструктурою. В нас питання до керівників міської ради Винник, до депутатського корпусу.

На нашу думку міська влада в першу чергу повинна думати, як покращити інфраструктуру міста для мешканців, які зараз проживають у Винниках, які вибирали теперішню владу. А прочитавши статтю, яка розміщена на офіційному сайті ВМР та у соцмережі, виходить, що за рахунок землі, яка належить громаді Винник, на якій планувалось збудувати дитячий садочок, хочуть покращувати інфраструктуру майбутніх мешканців новозбудованих багатоповерхівок.

Скріншот сторінки ВМР у Facebook


Теги: будівництво, Затишний дім, дитячий садочок, земельна ділянка


Читайте також:
Коментарі
avatar
Собирается ли руководство этой стройки восстановить "убитые" ихней деятельностью прилегающие дороги?
avatar