Винниківчанина призначено координатором «Правого сектора» Жовківщини
24.01.2015 07:06
У ГО «Правий сектор-Захід» триває реорганізація. Так, станом на сьогодні вилучено практично всі старі посвідчення і вже незабаром всі члени отримають документ нового зразка. Окрім того, в окремих районах змінено місцевих координаторів.

Як повідомляє "Правий сектор захід", зміна керівництва відбулась у Жовківській місцевій організації. Замість Богдана Каспера, рішенням Ради ГО призначено Всеволода Хому. Відтак, Богдан Каспер більше не уповноважений представляти ГО «Правий сектор-Захід» та виключений з лав організації.

У необхідності реорганізації та очищення лав «Правого сектора» переконаний лідер «Правого сектора» Львівщини Артем Луцак. Нині він також є керівником штабу 8 окремої роти ДУК «Аратта», що дислокується поблизу Маріуполя. «У той час, коли наші хлопці воюють та гинуть на передовій, в тилу діють скомпрометовані особи які «затесалися» до нас в організацію та намагаються очорнити та дискредитувати «Правий сектор». Ми Найближчим часом я та мої побратими з 8 окремої роти «Арата» повернемося на ротацію до Львова. Тож, зрадникам та перевертням буде непереливки», – заявив Луцак.


Теги: правий сектор, Жовква, Всеволод Хома


Читайте також:
Коментарі
avatar