«Винники Plus» готує до випуску перший номер друкованого видання
24.01.2015 18:53
Плани редакції сайту «Винники Plus» мають шанс втілитися в життя. На передодні маленького ювілею (7 лютого 2010 року вийшов у світ перший матеріал нашого сайту) з’явились люди, які вирішили надати допомогу у розвитку нашого ресурсу.

Що дуже важливо, погляди цих людей на те, яким має бути інформаційний ресурс, повністю співпадають з нашими поглядами, а саме – головною концепцією ресурсу має бути чесна, не заангажована інформація, яка висвітлює різні погляди. На сторінках видання не має бути місця, так сказати, «брудним» та «чорним» матеріалам, тільки конструктивна критика, підтверджені факти і т.д.

І, що також дуже важливо, вже йде підготовка до випуску першого друкованого видання (газета) «Винники Plus», яке на початку плануємо давати в тираж з періодичністю два рази на місяць.

Зрозуміло, що для втілення вищесказаного, потрібно розширити штат редакції. Тож редакція звертається до журналістів, студентів-журналістів (бажано, тих, які проживають у Винниках), які підтримують концепцію нашого ресурсу і які хочуть працювати у нас, звертатись за інформацію на зворотній з’язок сайту, або на поштову скриньку admin@vinnikiplus.in.ua. У своїх листах просимо обов’язково залишити коротку інформацію про себе і контактний телефон.

Також звертаємось до всіх бажаючих, які мають якісь пропозиції та побажання, до обговорення на наших сторінках у Facebook, Вконтакті та Однокласниках. Не обіцяєм, за браком часу, всім відповісти на залишені коментарі, але обіцяєм всіх їх переглянути та врахувати у нашій подальшій роботі.

Наш девіз – розвиватись самим і сприяти розвитку міста Винники!


Теги: інформація, газета, журналіст, Сайт, редакція


Читайте також:
Коментарі
avatar