Маршрут 5А продовжили до кінця вул. Чорновола (ОНОВЛЕНО)
26.01.2015 20:28
Автобус маршруту 5А, що раніше їздив з Винник до пл. Різні у Львові, продовжили до вул. Чорновола, 103.

Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради, повідомляють Ваші новини.

"Коли ми опрацьовували новий, 55-й, маршрут ми пов’язували ним Госпіталь ім. Ю. Липи з Лікарнею швидкої допомоги. У зв’язку з тим, що ми не можемо в 1 етап продовжити 5-й маршрут аж до Лікарні, сьогодні на виконком винесли питання про продовження його лише до кінця пр. Чорновола, до супермаркету «Рукавичка». А вже наступним етапом буде власне продовження до Лікарні. Йтиме маршрут вулицею Мазепи", – пояснив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

Також мета цього рішення полягає у тому, щоб збільшити чисельність автобусів на поточному маршруті. Наразі їх шість, а цього недостатньо для маршруту.

"І коли ми продовжуємо маршрут до Чорновола, а потім і до Лікарні швидкої допомоги, сподіваємось, що перевізник виконає наші умови щодо збільшення кількості транспортних засобів і, відповідно, зменшення інтервалу руху між автобусами до мінімуму", - додає Щир.

З його слів, наразі маршрут курсуватиме такими чином, як курсує зараз. Після ухвалення й погодження всіх документів з відповідними контролюючими органами він функціонуватиме в тому режимі, в якому сьогодні затвердив виконком ЛМР.

Отож, новий маршрут виглядатиме так:

м. Винники (вул. Галицька, 109) / м. Винники (вул. Івасюка) – м. Винники (вул. Галицька) – вул. Личаківська – пл. Митна – вул. Підвальна – пл. Данила Галицького – вул. І. Гонти – пл. Князя Ярослава Осмомисла – пл. Різні – просп. В. Чорновола, 103 – просп. В. Чорновола – просп. Свободи – пл. А. Міцкевича – пл. Галицька – пл. Митна – вул. Личаківська – м. Винники (вул. Галицька) – м. Винники (вул. Івасюка) / м. Винники (вул. Галицька, 109).

Фото: Винники Plus

Теги: 5 а, автобус, маршрутка


Читайте також:
Коментарі
avatar