Без узгодження з Україною черговий гумконвой вважатиметься актом агресії, - МЗС
27.01.2015 17:01
Росія офіційно повідомила Україну про свій намір привезти черговий "гуманітарний вантаж" на Донбас. Про це під час брифінгу повідомив речник МЗС Євген Перебийніс.

"МЗС одержало 24 січня від російської сторони ноту щодо наміру здійснити 31 січня переміщення через державний кордон України чергового так званого "гумконвою", — заявив Перебийніс.

Речник міністерства наголосив, що українська сторона зі свого боку звернула увагу Росії щодо "необхідності неухильного дотримання національного законодавства України, а також раніше узгоджених між сторонами і Міжнародним комітетом Червоного Хреста умов і модальностей доставки цієї "допомоги" на територію України".

У цьому контексті ми наголошуємо, що РФ зобов'язана надати та погодити з українською стороною і Міжнародним комітетом Червоного Хреста детальну специфікацію вмісту вантажу з метою організації представниками МКЧХ його доставки і реального розподілу відповідно до реальних потреб мирного населення у окремих районах Донецької і Луганської областей,
— наголосив Перебийніс.

Він підкреслив, що у випадку невиконання цих умов Україна розглядатиме новий "гумконвой" як черговий акт агресії.

Джерело: http://24tv.ua/

Теги: гуманітарна допомога, гумконвой, Росія, Євген Перебийніс, МЗС


Читайте також:
Коментарі
avatar