У Львівській міській раді створили групу «Народний Контроль»
29.01.2015, 19:23
29 січня на черговій сесії Львівської міської ради було оголошено про створення депутатської групи «Народний Контроль». Про це від Прес-служби Народної мамооборони Львівщини повідомляє Юлія Басенко.

До складу групи увійшло п’ятеро депутатів міськради, які є членами громадсько-журналістського руху «Народний Контроль»: Валерій Веремчук, Орест Печенко, Андрій Білоус, Сергій Бащук, Андрій Стецьків. Керівником групи «Народний Контроль» обрано відомого політика та громадського активіста, керівника Народної Самооборони Львівщини  Валерія Веремчука.

В коментарі журналістам депутати із новоствореної групи повідомили , що на їх переконання робота органів державної влади та місцевого самоврядування має бути максимально прозорою та відкритою для впливу громади. Контроль громади за діями державної та місцевої влади, правоохоронними органами, підприємствами державної та комунальної власності є запорукою посилення ефективності їх роботи.

У депутатській групі «Народний Контроль» вважають, що саме громадянське суспільство стає основним ініціатором позитивного тиску на владні, політичні та бізнесові інституції України. І цей тиск громади призведе до оновлення нашого суспільства. 

Саме тому метою діяльності групи «Народний Контроль» у Львівській міській раді є максимально широке залучення громади до процесів місцевого самоврядування.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: Юлія Басенко, народний контроль, Самооборона Львівщини

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...