Дмитро Добродомов провів у Винниках особистий прийом громадян
30.01.2015, 18:31
29 січня народний депутат України Дмитро Добродомов провів особистий прийом громадян у місті Винниках.

Мешканці Винників звертались до народного депутата з житловими, комунальними та побутовими проблемами. Зокрема, про необхідність проведення капітального ремонту каналізаційних комунікацій та встановлення електричного освітлення по вул.Сагайдачного. Піднімалось питання прориву водопроводу по вул. Забава та відновлення ремонтно-реставраційних робіт в Львівському обласному клінічному перенинтальному центрі. Сім'я інвалідів ЧАЕС просить допомоги у вирішенні житлової проблеми.

Також, у громади міста наболілим є питання транспортного сполучення м. Винники з обласним центром та незаконного будівництва.

Як повідомляє прес-служба народного депутата, загалом, зареєстровано сім звернень від громадян та громадської організації. По даним заявам громадян готуватимуться відповідні депутатські звернення.

Також прес-служба депутата повідомляє, що Дмитро Добродомов проводитиме особистий прийом громадян щомісяця. Дні прийому будуть оголошуватись на офіційній сторінці.

Запрошуємо, також у громадські приймальні обранця, лідера громадсько-журналістського руху «Народний контроль»: - у Львові за адресою: вул. Сихівська, 14, 2 поверх (приміщення ЛКП «Стимул-Сихів»). Прийом громадян у місті Львові щотижня у вівторок та четвер із 10:00 до 17:00 проводитиме помічник народного депутата Юлія Гупало.

У. Винниках прийом буде проводитисьу приміщенні Народного дому за адресою вул. Шевченка, 5. Кожного четверга з 9:00 до 18:00 з мешканцями спілкуватиметься помічник народного депутата Володимир Почаєвець.

По додаткову інформацію звертайтеся за телефонами: 096 556 39 04, 067 586 35 75.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Дмитро Добродомов, прийом громадян, Володимир Почаєвець

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...