«Земля, яка виділялась для вирішення соціальної проблеми громади, використовується для її загострення», - Добродомов
30.01.2015 17:53
У Винниках Львівської області мер міста намагається за рахунок громади вирішувати свої майнові інтереси. Про цю проблему повідомили мешканці міста народного депутата Дмитра Добродомова, інформує його прес-служба.

Міськрадою було виділено землю під будівництво дитячого садочку і 5-поверхових будинків. Натомість там зводять 12-ти поверхові будинки без будь-якої інфраструктури.

«Земля, яка виділялась для вирішення соціальної проблеми громади, використовується для її загострення. Як розповідають люди, проект розраховано на 1500 квартир, тобто мінімум ще 3500 мешканців, що при 15-тисячному населенні Винників, складає близько 25 %. Винники остаточно перетворять на депресивний спальний район без інфраструктури», - зазначає Дмитро Добродомов.

Ситуація загострюється і тим, що за 50 метрів від котловану стоїть будинок, який раніше дав тріщину в 10 см і архітектори не радили в цьому районі будувати висотні споруди, адже всі будинки навколо 5-поверхові.

Для вирішення цієї проблеми і з’ясування причетності і зацікавлення у цій справі мера міста С. І. Уварова, народний депутат скерував депутатське звернення до Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ і департаменту Державної-архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області.


Теги: будівництво, Дмитро Добродомов, прийом громадян, дитячий садочок, Затишний дім, земельна ділянка


Читайте також:
Коментарі
avatar