Росія готує атаку на українців у Facebook
02.02.2015 14:31
Російські активісти попереджають про підготовку жахливого за масштабами інформаційного нападу Путіна.

Будь-які труднощі з Фейсбуком зараз списують на підступність російських спецслужб і в принципі десь навіть праві. На сьогоднішній день активність кібервійськ Росії значно вище, ніж у звичайної армії. Однак, завдання, які ставлять російські спецслужби, значно глибші, ніж стандартні атаки на системи безпеки. У травні-червні 1941 року німецькі антифашисти попереджали, що Гітлер готується напасти 22 червня. Зараз російські антифашисти попереджають про підготовку жахливого за масштабами інформаційного нападу Путіна.

Перша задача, яка була поставлена ФСБешниками своїм кібервійськам - відстежити всіх українських користувачів соціальної мережі ВКонтакте. Далі, учасників старше 16 років повинні були розбити на три групи активності - рідкісні відвідування, середня активність, гіперактивність. Наступний етап - проникнення в акаунти і зчитування паролів. Як показала практика, більше 70% користувачів ВКонтакте і Фейсбуці використовують одні й ті ж паролі! Відповідно отримуючи повний доступ до ВК доступним стає і ФБ. (Багато українців вже отримували повідомлення про те, що на їх сторінки в ВК намагалися проникнути з території Прибалтики - це і є спроби проникнення росіян, правда не дуже вдалі).

Перших дві групи по планам ФСБ максимально переходять під поки що "не активний" контроль російських кібервійськ, а на певному етапі (дуже часто говорять про травнень) під відомі події сотні тисяч акаунтів починають "несподівано" виконувати соціальне замовлення - хтось схвалює, хтось від розчулення плаче, хтось закидає прокльонами рідкісних опонентів, але найголовніше - всі одностайно масою тиснуть активістів українського ФБ, з яких більшість буде заблоковано згідно скарг "фейкових акаунтів". І вийде так, що активісти залишаться без свого найнадійнішого і масової зв'язку.

Саме тому зараз в Україні всі хором, в тому числі і представники влади, заговорили про створення своєї інтернет-армії. Поки ж ми ламаємо списи про те, кого ця армія буде захищати, тих, кого треба взяти під захист, може і не стати - до травня вже рукою подати.

Джерело: http://www.dsnews.ua/

Теги: фсб, кібервійська, користувачі, Facebook, Соцмережі, спецслужби


Читайте також:
Коментарі
avatar