Відтепер росіяни зможуть вїжджати в Україну тільки за закордонними паспортами
03.02.2015, 15:51
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову Кабінету міністрів, згідно якої запроваджуються «європейські правила перетину державного кордону, в тому числі громадянами Російської Федерації».

«Ми вилучаємо внутрішній паспорт і свідоцтво про народження як підставу для перетину українського державного кордону», – повідомив прем’єр-міністр українського уряду.

При цьому, як відзначили у прес-службі уряду, положення щодо решти зазначених у двосторонній Угоді документів громадян РФ для в'їзду на територію України, наприклад, дипломатичний та службовий паспорт, залишаються чинними.

Як наголосив голова українського уряду, президент Росії Владімір Путін «просив перейти на перетин державного кордону виключно за закордонними паспортами».

«Що ж, ми його прохання почули. Тепер необхідно, щоб російські громадяни, як і просив Володимир Путін, користувалися виключно закордонними паспортами», – цитує Яценюка hromadske.tv.

За інформацією російського Левада-Центру, у 2014 році закордонні паспорти мають 28% громадян Російської Федерації.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Арсеній Яценюк, загранпаспорт, кабмін, уряд, постанова, МЗС, Росія

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...