Львів’яни проводжали в останню дорогу Кузьму Скрябіна оплесками (ВІДЕО)
05.02.2015 12:43
Сьогодні, 5 лютого, у Львові в Церкві Преображення Господа Нашого Ісуса Христа попрощались з легендарним українським музикантом, співаком і телеведучим Андрієм Кузьменком.

Прощання із загиблим в автокатастрофі Андрієм Кузьменком розпочалося вчора, повідомляє zik.ua. Упродовж всієї ночі до храму приходили люди, аби віддати своєму кумирові останню шану. Зранку в церкві почалась заупокійна літургія, на якій були присутні лише родичі та друзі Андрія Кузьменка, серед яких були Руслана, Наталка Могилевська, Володимир Бебешко та інші. Біля огородженого церковного подвір’я зібралися сотні львів’ян та гостей міста, які спеціально приїхали до Львова, щоб провести легендарного музиканта в останню дорогу. Люди на дворі разом зі священиками в церкві відспівували Андрія Кузьменка.

Домовину з тілом Кузьми, яку винесли з храму, присутні зустріли оплесками. Це були останні аплодисменти видатному українському артистові. На вулиці священик промовив останнє слово над гробом, рідні та друзі попрощались з померлим. Катафалк із домовиною у супроводі траурної процесії вирушив до селища Брюховичі, де на місцевому цвинтарі Андрія Кузьменка поховають у родинному склепі.

Дорогою зі Львова люди виходили з домівок і з автомобілів, щоби попрощатися з артистом. О 12:00 на кладовищі в Брюховичах почався чин похорону, як і просили родичі без присутності ЗМІ. В останню путь Андрія проводжали родичі, друзі та близькі.


Теги: пам'ять, похорон, Кузьма, дтп, Андрій Кузьменко, Скрябін


Читайте також:
Коментарі
avatar