Президент України провів телефонну розмову в «нормандському форматі»
08.02.2015 13:46
Президент України Петро Порошенко, Президент Франції Франсуа Олланд, Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель і Президент Російської Федерації Володимир Путін обговорили в ході телефонної конференції в нормандському форматі шляхи досягнення мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

"Співрозмовники досягли прогресу в обговоренні комплексу заходів з імплементації Мінських домовленостей. Вони домовилися провести експертні консультації в Берліні представників МЗС у понеділок і зустріч Тристоронньої контактної групи у вівторок за участю підписантів Мінських домовленостей", - йдеться в повідомленні.

Петро Порошенко, Франсуа Олланд, Ангела Меркель і Володимир Путін домовилися провести зустріч в нормандської форматі в середу 11 лютого в Мінську.

Вони також очікують, що їхні зусилля під час зустрічі в Мінську приведуть до негайного і безумовного двосторонньому припинення вогню, - повідомляє inforesist.org.


Теги: нормандський формат, консультації, Петро Порошенко, Ангела Меркель, Володимир Путін, Берлін, конференція, Франсуа Олланд


Читайте також:
Коментарі
avatar