У Винниках пограбували плебанію церкви св. Івана Хрестителя
09.02.2015, 22:19
Вночі з неділі на понеділок у Винниках злодії проникли в приміщення плебанії церкви св. Івана Хрестителя.

Зловмисники, знявши кухонне вікно, проникли в приміщення плебанії. Як повідомляє прес-служба Винниківської міської ради, злодії також акуратно зняли вікна на дверях кухні та кімнати на другому поверсі.

Як розповів отець Володимир Климюк, зловмисники розкидали деякі документи та церковні папери, нишпорили поміж іконами, шукаючи грошей.

«Та жодних коштів тут не було, тому нічого цінного вони не взяли, - мовить отець Володимир Климюк. – Комп’ютери та оргтехніка, кінокамера, які зберігаються в цій кімнаті, їх не зацікавили. У мене тут в мішечку зберігається земля з унівських гробів. То зловмисники акуратно цей мішечок розрізали, мабуть, сподівалися, що там є цінні речі. Але побачивши цю землю, поклали мішечок на місце.»

У ніч із п’ятниці на суботу злодії також побували в кількох садибах винниківчан на вул. Яворницького. Серед ночі невідомі зловмисники проникали в господарські будівлі, сараї, стайні, горища, шукаючи цінні речі.

Джерело: http://www.gazeta.lviv.ua/

Фото: https://www.facebook.com/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Володимир Климюк, Пограбування, злодії, плебанія, церква св. Івана Хрестителя

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...