Армія Росії позбулася космічної системи оповіщення про ракетні удари
11.02.2015 13:47
Армія Росії тепер не має у своєму розпорядженні космічної частини системи оповіщення про запуски балістичних ракет, пишуть ЗМІ Росії.

Так, у січні поточного року перестала працювати космічна частина системи оповіщення про запуски балістичних ракет. Відмовилися працювати останні два супутники системи «Око-1», які з квітня минулого року моніторили поверхню Землі всього кілька годин на добу.

Тепер у структурі системи попередження про ракетний напад залишився лише наземний сектор.

Слід відзначити, що незважаючи на кризу, Росія будує масштабні плани з освоєння космосу. Так, минулої осені в Росії заявили про створення Космічних військ - Повітряно-космічних сил. ЗМІ Росії повідомляли, що Військово-повітряні сили не матимуть статус виду Збройних сил. Після формування нової військової структури, у Збройних силах буде три головних командування - Сухопутних військ, Військово-морського флоту і Повітряно-космічних сил.

Однак незрозуміло, хто буде спонсорувати амбітні проекти. Адже раніше повідомлялося, що у зв'язку з коливанням курсу рубля і невизначеністю з поставками деталей для космічного устаткування, Роскосмос почав відкладати свої проекти.

Джерело: http://joinfo.ua/

Теги: системи оповіщення, роскосмос, космос, Росія, озброєння


Читайте також:
Коментарі
avatar