«Головний підсумок мінських переговорів - початок формування антипутінської коаліції», - експерт
12.02.2015 13:30
Рішення, які були прийняті у Мінську не будуть виконані повністю. Про це написав на своїй сторінці у Facebook політаналітик Володимир Горбач.

"Головне не те, що тут написано і підписано про виконання Мінських домовленостей. Цей "Комплекс заходів" не буде виконано повністю так само, як не було виконано самі мінські домовленості півроку тому. Головний підсумок мінських переговорів - початок формування антипутінської коаліції", - написав він.

"Поки що це психологічний процес всередині лідерської групи Меркель-Оланда-Порошенка. І навіть Лукашенко був у формально нейтральній позиції. Продовження буде сьогодні у Брюсселі на засіданні Європейської Ради за участі лідерів держав ЄС і України. Остаточне оформлення антипутінської коаліції відбудеться після першого ж порушення Кремлем виконання мінських домовленостей. І почнеться повномасштабна міжнародна ізоляція Росії, що зрештою спричинить розпад російської імперії", - пише Володимир Горбач.

Нагадаємо, що сьогодні вранці закінчилися переговори "нормандської четвірки" у Мінську. За їх результатами лідери країн зробили низку заяв, зокрема щодо домовленості про припинення вогню на Донбасі з 15 лютого. 

Джерело: http://gazeta.ua/

Теги: мінська угода, Ангела Меркель, Петро Порошенко, нормандський формат, Оланд, Олександр Лукашенко, Володимир Горбач


Читайте також:
Коментарі
avatar