«Рух» розгромив першоліговий ФК «Тернопіль» (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
13.02.2015 14:50
Сьогодні, 13 лютого, на штучному полі стадіону ім. Богдана Маркевича у Винниках відбувся товарський поєдинок, у якому чинний чемпіон Прем'єр-ліги Львівщини винниківський «Рух» завдав розгромної поразки з рахунком 4:0 команді І ліги України ФК «Тернопіль».

Тернопільська команда перед початком весняної частини чемпіонату України у І лізі займає четверте місце у турнірній таблиці.

Як повідомив головний тренер тернополян Василь Івегеш у своєму інтерв'ю офіційному сайту ФК «Тернопіль», що з початку планувалося провести спаринг з «Рухом» двома складами, однак зупинилися на одному, бо кілька гравців травмовано.

Для винниківських вболівальників було цікаво подивитися, як їхня команда буде виглядати у спарингу з одним із лідерів І ліги. І події на полі підтвердили слова багатьох футбольних фахівців, про те, що «Рух» і за підбором гравців, і за грою, яку демонструє на протязі останніх сезонів, спокійно міг би виступати і у І лізі України.

З самого початку зустрічі рухівці заволоділи незначною територіальною та ігровою ініціативою. Винниківчани більш вишуканіше розвивали свої комбінації, вміло використовуючи всю ширину поля і змінючи напрямки атак. І в одній із таких атак після удару Юрія Фурти воротар тернополян перевів м'яча на кутовий, після розиграшу якого Андрій Гурський і відкрив рахунок у матчі.

Після забитого м'яча гра дещо вирівнялася, але при такій грі рухівці, всеж-таки, були ближчими, щоб збільшити рахунок, ніж тернополяни, щоб його зрівняти. На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів.

У другому таймі територіальна та ігрова перевага «Руху» стала ще відчутнішою, яка матеріалізувалася у ще три м'ячі у ворота суперника. Всі три м'ячі рухівці забивали після осмислених, красивих комбінацій. Володимир Макар, Віталій Дмитрух та Олег Шептицький своїми голами довели рахунок до розгромного.

Теги: Юрій Фурта, Володимир Макар, спаринг, ФК Тернопіль, Рух Винники, Олег Шептицький, Роман Гданський