Прем'єр Польщі: ЄС затвердив санкції проти Росії і готується до гіршого
13.02.2015, 18:07
Угода в Мінську дуже "крихка», і тому ЄС прийняв рішення затвердити санкції відносно Росії і готує сценарій на випадок негативного розвитку подій. Про це за результатами саміту в Брюсселі в четвер повідомила прем'єр-міністр Польщі Єва Копач, передає Укрінформ.

«З понеділка набирають чинності санкції, які узгоджені на останньому засіданні міністрів закордонних справ ЄС. Крім того, Єврокомісія готує сценарій на так звану "погану погоду". Якщо виявиться, що угода порушена російською стороною, то Єврокомісія повинна бути готовою до вирішення по черговим санкціям ", - заявила Єва Копач.

За її словами, Мінське угода дуже "крихка», і щоб зміцнити її життєздатність потрібно мати спільну європейську позицію.

"Потрібно рішуче підкреслювати наскільки єдина Європа, тобто всі країни ЄС будуть стояти на сторожі реалізації цієї угоди", - підкреслила польський прем'єр.

Копач зауважила, що польській делегації вдалося реалізувати завдання, з якими вона їхала на саміт, тобто зберегти рішучу позицію ЄС щодо санкцій. Для цього, за її словами, виконана значна "домашня робота»: проведено багато телефонних розмов з представниками "Вишеградської групи" (Чехія, Словаччина, Угорщина), прем'єром Великобританії.

За інформацією з дипломатичних джерел, як повідомляє РАР, саме активна позиція Польщі і Великобританії не дозволила прийняти на саміті ЄС рішення утриматися від введення чергових санкцій у зв'язку з прийняттям Мінського угоди.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: вишеградська четвірка, Єва Копач, ЄС, санкції, мінська угода

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...