Рухівці вимагають припинити діяльність російського консульства у Львові
18.02.2015 18:42
В середу, 18 лютого, активісти Львівської міської організації Народного Руху України провели біля будівлі консульства РФ у місті Львові акцію протесту. Про це повідомляє nru.lviv.ua.

Пікетувальники виступили з вимогою зупинити діяльність Генерального консульства РФ у Львові, яке вважають джерелом провокацій на території Львова.

Протестувальники в руках тримали плакати з написами: «Консульство РФ – штаб агентури фашизму та тероризму», «Путіна і його посіпак – до суду!», «Геть носіїв тероризму» та інш.

Як відзначив організатор акції, голова Львівської міської організації Руху Ігор Мартинюк, «за інформацією засобів масової інформації, працівники консульства РФ у Львові підозрюються у сприянні діяльності терористів, які були затримані працівниками СБУ наприкінці минулого року.

Окрім цього, посольство явно сприяло розхитуванню ситуації під час відзначення так званих свят 9 травня упродовж останніх років. Сьогодні ми фактично ведемо війну з Росією. Водночас, в глибокому тилу консульство держави, яка окупувала частину України спокійно веде свою диверсійну діяльність. Ми вважаємо, що це небезпечна ситуація, тож закликаємо владу припинити роботу цієї установи».

Під час акції протесту було зачитано відкрите звернення до Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України з вимогою зупинити діяльність Генерального консульства РФ у Львові, як постійного джерела провокацій на території Львова.


Теги: консульство, Протест, пікет, НРУ


Читайте також:
Коментарі
avatar