Мешканці Лісної вже 6 днів без води, людей годують обіцянками
19.02.2015 18:15
Попри обіцянки, жителі п’ятьох будинків на вулиці Лісній у Винниках (сорок квартир, плюс приватні будинки) шостий день залишаються без води. Їх кинули напризволяще, не організувавши навіть довозу води. Натомість серед мешканців – чимало літніх, також є інваліди, діти.

Євген Подусівський, інженер БУ-4 КЕВ, на балансі якого перебувають ці будинки, 19 лютого в коментарі повідомив, що зараз вони встановлюють новий насос, інформує zik.ua.

«Я на місці. Встановлюємо насос, який придбали. Раніше придбали двигун, тепер новий насос», – розповів інженер.

Відповідаючи на питання, чому не було організовано довозу води людям, які шостий день без водопостачання, Подусівський порадив звертатись у водоканал м. Винники.

«Ми їм говорили від самого початку, щоб привезли воду», – зазначив Євген Подусівський.

Щодо того, коли у людей нарешті з’явиться вода, інженер сказав, що вже «не хоче говорити наперед». З його слів, завтра мала би бути.

Як повідомлялося раніше, 14 лютого вранці мешканці сорока квартир на вулиці Лісній у Винниках, що біля Львова, залишились без води.

«40 квартир без води. Це п’ять двоповерхових будинків, у кожному з яких по вісім помешкань. Тут живе багато маленьких дітей, також чимало літніх, хворих. І всі ми з суботи без води. Яка точна причина її відсутності і коли вона з’явиться, мешканці не знають. Нам ніхто нічого не пояснює. Нібито полетів двигун. Думаю, скажуть людям скидатись на новий, – повідомила в коментарі IA ZIK 16 лютого мешканка вул. Лісної, 2 Інна Марченко.

За її словами, ці п’ять будинків на Лісній, що залишились без води, перебувають на балансі БУ-4 КЕВ, що на вул. Стрийській, 105 у Львові. Відповідно, й об’єкти водопостачання на їхньому обслуговуванні.

У понеділок Євген Подусівський обіцяв, що вода мала би з’явитися у мешканців Лісної вже цього дня.


Теги: водопостачання, Євген Подусівський, БУ-4 КЕВ, Лісна, вода


Читайте також:
Коментарі
avatar