Третій Майдан є загрозою для суверенітету України - офіцер ЗСУ
21.02.2015, 12:28
Третій Майдан являється загрозою для суверенітету України, але це не означає, що влада не повинна відчувати контроль громадянського суспільства. Про це в ефірі 5 каналу заявив офіцер розвідувального батальйону Збройних сил України Ігор Мазур-Тополя.

"Третій майдан – це буде загроза, яка була свого часу в Грузії в 90-х, коли вони почали внутрішні війни Гамсахурдія-Шеварнадзе, і це привело до втрати Абхазії, до втрати Осетії. Також можна аналогії провести з історії України 100 років тому, коли Директорія зі Скоропадським воювали за своє бачення Української держави а в результаті прийшов Денікін і прийшли більшовики", - сказав військовий. 

Однак, з його слів, це не означає, що влада не повинна відчувати контроль громадянського суспільства, яке вийшло у свій час на Майдан, не для того, щоб встановити нинішнє керівництво держави.

"Це не означає, що влада не повинна відчувати контроль громадянського суспільства, яке прийшло не для того, щоб поставити Порошенка президентом, Яценюка прем’єр-міністром, а за Європейський вибір, за те, щоб бути рівними серед рівних, щоб бути громадянами своєї держави", - заявив Мазур-Тополя.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: майдан, збройні сили, Ігор Мазур, Третій майдан

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...