У Винниках заблокували міську раду будівельними блоками (ВІДЕО)
23.02.2015 11:44
У суботу, 21 лютого, біля Винниківської міської ради відбувся пікет мешканців міста проти незаконного будівництва житлового комплексу «Затишний дім» по вул. Винна гора та свавілля міської влади.

Винниківчани за підтримки активістів заблокували бетонними блоками вхід до міської ради і вхід до офісу будівельної компанії «Затишний дім».

Вже неодноразово проводились пікети на місці незаконного будівництва. Цього разу активісти «Правого сектора» та громадськість Винник спорудили стіну ганьби меру міста біля міської ради, а його дружині – біля входу в її фірму, котра знаходиться просто навпроти міської ради, як нагадування того, що і на мера та його клан знайдеться управа, - пише Правий Сектор - Львівщина.

“Правий сектор – організація створена простими людьми, зокрема для боротьби з корумпованою та бандитською владою. Відтак, ми не можемо стояти осторонь проблеми з дитсадком у Винниках, коли місцева влада просто глумиться з народу. Наразі наші акції носять попереджувальний характер. Однак, невдовзі вони можуть стати радикальнішими”, – зазначив координатор “Правого сектора” Винник Максим Хома.


Теги: винниківчани, будівництво, пікет, міська рада, Затишний дім


Читайте також:
Коментарі
avatar