Росія відправляє за тілами загиблих солдатів на Донбасі черговий терміновий "гумконвой"
23.02.2015 14:29
Чергову колону з "гуманітарним вантажем" для жителів окупованого бойовиками Донбасу МНС РФ відправить у вівторок з Підмосков'я. Про це повідомили в прес-службі МНС РФ.

Згідно з повідомленням прес-служби МНС РФ, завтра, 24 лютого, з Ногінського рятувального центру МНС Росії в Ростовську область відправляється автомобільна колона з гуманітарною допомогою для жителів Донецької і Луганської областей, передає Joinfo.ua.

"Чергова колона з гуманітарною допомогою буде сформована в Ростовській області в Донському рятувальному центрі МНС Росії, де до вантажних автомобілів з Ногінська приєднаються машини з інших регіонів Росії Там же формується гуманітарний вантаж, більша частина якого -. Продукти харчування, медикаменти, предмети першої необхідності і інші матеріальні засоби, необхідні для життєзабезпечення населення Донбасу "- наголошується в повідомленні.

Кілька днів тому на Донбас у терміновому порядку приїхав черговий гумконвой. Частина машин цього конвою була розвантажена в екстреному порядку і, завантажившись тілами загиблих бойовиків і солдатів РФ, виїхала на Ростов. А частина машин на наступний день забрала тіла загиблих солдат РФ під дебальцево і теж пішла в Росію.


Теги: гумконвой, загиблі, Росія, Груз 200


Читайте також:
Коментарі
avatar