Муджахиди Чечні відновили боротьбу з Кадировим: Пролунав вибух у Грозному, молодь йде в ополчення
24.02.2015 16:13
Як повідомляють видання Чечні, вибух прогримів напередодні вночі, в селищі Чорноріччя під Грозним (Джохар).

За даними ЗМІ, бомба вибухнула на дамбі, по якій проходить автомобільна дорога. На місці вибуху були виявлені тіла 3 осіб. Місцеві жителі повідомляють, що після вибуху в районі ринку "Беркат" була чутна інтенсивна перестрілка, передає Joinfo.ua з посиланням на опозиційне видання Чечні "Кавказ-Центр".

"З ночі місто перекрите. Маріонетки нагнали в Джохар (Грозний) велику кількість своїх збройних собак і техніки. Кадировці побоюються нових атак.

Так само повідомляється, що в останні тижні в гори до муджахидів пішла група молоді. Жителі Джохара розповідають про декілька хлопців з Масхадовського району, що пішли в ліс. Є також відомості про відхід у гори молодих чеченців з інших районів і населених пунктів.

Розлючений Кадиров загрожує рідним новобранців-муджахидів жорстокою розправою і вимагає від батьків "піти в ліс і повернути своїх дітей".

Тим часом тривають каральні рейди. Маріонетки затримують молодь, дивляться на зовнішній вигляд, перевіряють телефони. При найменшій підозрі хапають і відвозять на тортури.

Так були закатувано на смерть 4 молодих людей. У Джохарі в останні дні викрадено близько 50 хлопців. У Гудермесі викрадено 20 місцевих жителів. Точне число викрадених в інших районах вілаята Нохчийчоь невідомо. Деяких з викрадених звинуватили в бажанні виїхати на Джихад в Сирію. Інших - в симпатіях до "ваххабітів" - повідомляє видання.


Теги: Гудермес, Рамзан Кадиров, кадировці, джихад, Росія, Чечня, Грозний, муджахиди


Читайте також:
Коментарі
avatar