Увага, вірусна атака на Facebook! Українських користувачів закликають убезпечити себе
24.02.2015 17:36
Чергова вірусна атака стурбувала українських користувачів. Останнім часом з соціальної мережі Facebook гуляє вірус, від якого страждає чимало людей. Програмісти розробили спеціальну відеоінструкцію для того, щоб володарі акаунтів в Facebook не заразили свій комп'ютер шкідливим програмним забезпеченням.

Досить часто в соцмережі з'являється сповіщення про те, що "користувач зазначив публікації". При цьому пропонує перейти за посиланням. По-перше, ні в якому разі не можна натискати на це посилання, оскільки це може спричинити за собою прикріплення до Вашого комп'ютера і аккаунту вірусу. Біля запропонованої публікації потрібно вибрати в правому верхньому куті пункт "Прибрати мою мітку" і відзначити "Мені не подобається" для того, щоб заблокувати небезпечне посилання.

Далі необхідно зазначити "Я вважаю, що цьому не місце на Facebook" і вибрати "матеріал відверто сексуального характеру". Після слід відправити цю скаргу на розгляд в Facebook, вибравши відповідну позицію у вікні і натиснути "Готово".

Потім Ви заходите в налаштування Вашого аккаунта. Зліва вибираєте меню "Хроніка і мітки" і тут натиснути "редагувати» навпроти меню "Як я можу керувати налаштуваннями міток...". Тут Ви можете включити "попередню модерацію всіх міток." Після цього, навіть якщо Вас хтось відзначить у публікації, цей пост і ця позначка не будуть доступні всім до тих пір, поки Ви це не затвердите. Саме це ручне твердження ви активуєте в цьому пункті меню.

Друга опція тут - хто може бачити публікації, в яких відзначені Ви. Тут для безпеки свого аккаунта і своїх друзів від вірусних публікацій з мітками можна встановити "Ніхто".

Далі, бажано через рядок пошуку в соцмережі знайти програму ESET Social Media Scanner і цим антивірусом просканувати свій профіль на Facebook, щоб бути спокійним за свою безпеку. Переглянути відеоінструкцію можна у Facebook, або прямо тут.

 

Теги: користувачі, соціальні мережі, вірус, Facebook


Читайте також:
Коментарі
avatar