Танцювальні колективи з Чишок на конкурсі в Києві зайняли 1 та 3 місце!!! (ФОТО)
25.02.2015 15:10
21 лютого танцювальні колективи с. Чишки "БРАВО" та "ArtDance" взяли участь у конкурсі "Зимова казка" в рамках Всеукраїнського фестивалю "Квітка надій". Серед 50 колективів з різних куточків України "БРАВО" та "ArtDance" зайняли 1 та 3 місце. З 9 кубків, якими відзначали призерів, 2 привезли у Чишки.

Танцюристів оцінювало зіркове журі: Олександр Завальський - музикант, композитор, худ. керівник дуету «Алібі», Ніна Матвієнко - народна артистка України, співачка, Герой України, Євгеній Кот - хореограф, переможець "Танцюють всі", та багато інших відомидіячів мистецтв.

Керівник колективу Ірина Заремба розказала, що діти достойно представили Львівську область у столиці України. «Я повністю задоволена своїми вихованцями. Вони були гідні перемоги. Члени журі після конкурсу особисто підходили до мене і хвалили дітей….», - сказала наставник юних танцюристів.

Від імені танцювального колективу Ірина Заремба висловлює велику подяку Дубневичу Богдану Васильовичу за допомогу, яка забезпечила участь у фестивалі в Києві.


Теги: конкурс, танці, Зимова казка, танцюристи, ArtDance, Чишки, Ірина Заремба, браво, Фестиваль, Квітка надій


Читайте також:
Коментарі
avatar