Посадовців Винниківської міськради засудили на 6,5 та 5,5 років
25.02.2015 15:41
У понеділок, 24 лютого, суд виніс вирок двом депутатам Винниківської міської ради за отримання хабара у сумі майже 9 тисяч доларів США.

Про це 25 лютого інформує прес-служба прокуратури Львівської області, пише zik.ua.

Як повідомляється, згадані посадовці місцевого самоврядування, один з яких перебував на посаді секретаря ради, у лютому 2012 року вимагали та одержали від фізичної особи незаконну винагороду в сумі 8 800 дол США за винесення на розгляд сесії Винниківської міської ради питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки, а також подальше сприяння у прийнятті радою позитивного рішення.

Вироком Личаківського районного суду міста Львова 23 лютого цього року їх визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Колишньому секретарю міськради та його спільнику призначено покарання у виді шести з половиною років та п’яти з половиною років позбавлення волі відповідно із конфіскацією майна.

Також судом їх позбавлено присвоєних рангів посадової особи місцевого самоврядування та права займати певні посади терміном на три роки.

До вступу вироку в законну силу екс-депутатів взято під варту.


Теги: посадовці, хабар


Читайте також:
Коментарі
avatar