Пугачова приємно здивувала українців, записавши пісню про війну (ВІДЕО)
25.02.2015, 18:48
Співачка Алла Пугачова, яка під час нагородження орденом з рук президента РФ Путіна, згадала про світ, ще раз приємно здивувала українців. Примадонна записала пісню з промовистою назвою "Війна".

Нове творіння Алли Борисівни записано в незвичній для неї манері шансону. Пісню ще в 2006 році написав псковський коваль Женя Вагін, ну а до Пугачової вона потрапила через руки її чоловіка Максима Галкіна, повідомляє Joinfo.ua.

Директор зірки розповіла про те, що хоч Алла Борисівна і припинила концертну діяльність, але вона залишила за собою право співати композиції, які їй сподобалися. Сама Примадонна розповіла, що пісня псковського коваля підкупила її відвертістю і правдивістю. Вона розповіла про те, що пару років тому у неї загинув брат, який служив Вітчизні, а також у сім'ї у неї чимало військових. Нагадаємо, що онук Пугачової став "кадировцем", відео з ним Рамзан опублікував в соціальних мережах.

Не дивно, що російські шанувальники творчості Алли Пугачової не схвалили нову композицію, на що Примадонна відповіла коротко і ясно: "Я взагалі як птах : "Не співаю, коли гармати палять. А зараз мене зачепило все це".

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: пісня, презентація, війна, Алла Пугачова, примадонна

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...