Пугачова приємно здивувала українців, записавши пісню про війну (ВІДЕО)
25.02.2015 17:48
Співачка Алла Пугачова, яка під час нагородження орденом з рук президента РФ Путіна, згадала про світ, ще раз приємно здивувала українців. Примадонна записала пісню з промовистою назвою "Війна".

Нове творіння Алли Борисівни записано в незвичній для неї манері шансону. Пісню ще в 2006 році написав псковський коваль Женя Вагін, ну а до Пугачової вона потрапила через руки її чоловіка Максима Галкіна, повідомляє Joinfo.ua.

Директор зірки розповіла про те, що хоч Алла Борисівна і припинила концертну діяльність, але вона залишила за собою право співати композиції, які їй сподобалися. Сама Примадонна розповіла, що пісня псковського коваля підкупила її відвертістю і правдивістю. Вона розповіла про те, що пару років тому у неї загинув брат, який служив Вітчизні, а також у сім'ї у неї чимало військових. Нагадаємо, що онук Пугачової став "кадировцем", відео з ним Рамзан опублікував в соціальних мережах.

Не дивно, що російські шанувальники творчості Алли Пугачової не схвалили нову композицію, на що Примадонна відповіла коротко і ясно: "Я взагалі як птах : "Не співаю, коли гармати палять. А зараз мене зачепило все це".


Теги: пісня, презентація, війна, Алла Пугачова, примадонна


Читайте також:
Коментарі
avatar