Глава МЗС Литви: «Вже нудить від вічної стурбованості Заходу»
28.02.2015 16:49
Керівництво країн Заходу прекрасно розуміє, хто стоїть за війною на території України, але все ніяк не навчиться називати речі своїми іменами, діяти рішуче, а не продовжувати твердити про свою "стурбованості".

Про це в інтерв'ю "Голосу Америки" заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, передає Цензор.НЕТ.

"Ми начебто домовилися про додаткові санкції, якщо буде посилюватися конфлікт. Але коли це відбувається, то деяким колегам чогось не вистачає, треба, щоб ще щось трапилося. Тоді висловимо свою стурбованість, що ми вміємо робити, і декого вже нудить від цього. Скільки можна її висловлювати ", - цікавиться дипломат. Для прикладу він навів статистику: з початку війни в ООН відбулося рівно 30 засідань по Україні, але жодне з них не дало жодного результату. "Що з цих офіційних зустрічей, рукостискань? - цікавиться Лінкявічюс. - Ілюзія, що є прогрес, але в цей же час триває агресія".

Коментуючи дії Росії, він зазначив, що не до кінця розуміє дії Володимира Путіна, адже вибрана ним політика йде не на користь РФ. "Економічно це шлях в нікуди. Валиться валюта, інвестиції, немає перспектив розвитку економіки. У культурному плані теж великі проблеми. Якщо раніше говорили про слов'янську єдність, то після України про це мова не йде..." - констатував глава литовської дипломатії.

Фото: http://zn.ua/

Теги: Агресія, Лінас Лінкявічюс, ООН, Латвія, стурбованість, Росія, МЗС


Читайте також:
Коментарі
avatar