Сепаратисти в паніці: на фронт більше не зможуть приїжджати російські бойовики, добровольці
28.02.2015 18:24
Сьогодні на сайті LifeINVEST опоблікувано повідомлення від військового оглядача Бориса Рожина, у якому він інформує, що із завтрашнього дня вступають в силу жорсткості, що стосуються перетину російсько-українського кордону.

"Тепер для того, щоб потрапити на Україну, буде вимагатися закордонний паспорт. Це обмеження встановлено Україною, тому "у зворотний бік" воно не діє. В Росію можна буде в'їхати по внутрішньому українському документу. Тонкість в тому, що подібне обмеження буде вводитися і на тих прикордонних пунктах, через які здійснюється перехід з Росії на територію ДНР і ЛНР. Тепер по внутрішньому російському паспорту "туди" не потрапити.

На територію ЛНР і ДНР поширюються всі прикордонні правила України. Парадокс в тому, що на цих прикордонних переходах не пропускати "туди" будуть саме російські прикордонники. За фактом вони будуть виконувати функції українських. Мені підтвердили цю інформацію добровольці, які мають намір буквально з дня на день йти до Донецька. Їх попередили, що без закордонного паспорта російські прикордонники їх не пропустить. Ще одне нововведення - тепер російським прикордонникам заборонено приймати будь-які документи, видані ДНР, ЛНР і Новоросією. Тільки українські документи встановленого зразка ", - пише Борис Рожин.


Теги: сепаратисти, паспорт, кордон, ДНР, Росія, ЛНР, Новоросія, Борис Рожин


Читайте також:
Коментарі
avatar